درباره من

جمال محمدی هستم

مشاور در حوزه اقتصاد سیاسی، دانش آموخته کارشناسی ارشد رشته مدیریت بازرگانی بین الملل از دانشگاه شهید بهشتی. دوران تحصیلم را در مقطع متوسطه را با کسب رتبه ی نخست در مدرسه شهید مدرس واقع در بهارستان تهران سپری کردم . بعد از وقفه ۲ساله بدلیل اشتغال در مجلس شورای اسلامی، با ورودم به دانشگاه بطور همزمان هم توانستم موفق به اخذ مدرک کارشناسی در رشته فناوری اطلاعات (گرایش تجارت الکترونیک) شده و هم در بانک آینده مشغول به خدمت شوم.

هم اکنون نیز در حال ارتقاء سطح علمی و تلاش برای کسب مدارج بالاتر می باشم.

سال ۸۹ به سمت رئیس دفتر نماینده مجلس نائل شدم و سپس در سال ۹۲ به اشتغال در بانک آینده پرداختم. پس از گذشت ۲سال و اندی مجدداً بنا به درخواست نماینده محترم مجلس شورای اسلامی، مفتخر به خدمت رسانی در مجلس شورای اسلامی گشتم. هم اکنون نیز بعنوان مدیر عامل در شرکت آینده زرین مشغول به فعالیت هستم.

علاقه وافرم به مطالعه و یادگیری موجباتی را فراهم آورد تا ساعات چشم گیری را در حد بضاعت شغلی ام به این امر اختصاص دهم. بطوری که روند توسعه مهارت ها و توانایی هایم روند رو به رشدی داشته و دارد و هویت جدیدی از من را رونمایی کرده است.

از دید بنده داشتن توانایی ها در زمینه های مختلف و صرف وقت و انرژی مجزا به هر مقوله به جز دور افتادن ار هدف غایی و تحلیل رفتن نتیجه ای نخواهد داشت. از این رو بر این باورم تمام قوا و توان خود را به نقطه ای باید متمرکز نمود و برای پیشبرد دقیق تر و بهتر چشم انداز و اهداف کوتاه مدت و بلند مدت خود، باید تلاش متمرکزی کرد.

بعد از آن مطالعه، ورزش (برای سلامتی) و یادگیری کامل زبان انگلیسی، تمام زندگی من را در برگرفته اند.

استقلال طلب، دوستدار دیرینه برنامه ریزی، دارای مرکز کنترل درونی، روحیه رقابتی(رقابت شدید من با گذشته خودم)، یاری رسانی، فردی برونگرا و صبور بودن از خصوصیات من است.

شعار من:  زندگی خود را، خود بسازید. منتظر نمانید کس دیگری آن را به میل خود، برایتان بسازد.

با تشکر

درخواست همکاریدانلود رزومه

تخصص در زمینه

طراحی

با توجه به دروس آکادمیک دوره کارشناسی، در طراحی سایت به صورت نیمه حرفه ای فعالیت دارم. و تاکنون چند سایت فروشگاهی و شخصی طرحی نموده ام.

مشاوره ای

فعالیت اصلی من درخصوص امور مشاوره ای در زمینه های مدیریت و … است. دوره های و گواهینامه های متعددی را در این زمینه نیز دارم.

اقتصاد و حقوق

در تهیه و ویرایش قرارداد بین المللی و نوشتن اعتبارات اسنادی (LC)مربوط به معاملات بین المللی به صورت تخصصی فعالیت دارم.

بازاریابی

 

در خصوص بازاریابی محصولات با چند شرکت فعالیت هایی در مقیاس متوسط داشته و دارم.

 

 


نظرات

نظر دادن 

در بانک آینده ایشان از کسانی بودن که مرتب بخشنامه ها و دستورالعمل ها را مطالعه کرده و بر تمامی آنها واقف بود.

شعبه

سایت honyshop.ir بعنوان یک سایت زیبا از نمونه های کارهای جمال محمدی می باشد. که به نظر من در آن دوران یکی از بهترین ها بود.

حیدری

بنده شخصاً معتقد هستم آقای جمال محمدی یکی از مشاوران متخصص در زمینه اقتصاد و علوم حقوق می باشند.

همکار مجلس

به نظر من آقای محمدی از بزرگان این کشور در آینده خواهد بود. انشالله موفق باشی دوست عزیز

یک دوست